NIEDZIELA - 3.09.2023

7.00  o zdrowie i Boże błog. dla Jana i życie wieczne dla +Janiny

9.00 +Rozalia, Stefan Świątkowscy

11.00 +Stanisław Sibik w 3 r. śm.

16.00 BR - za parafian

18.00 +Stanisława (f) Starzycka, mąż Władysław, syn Stanisław

 

PONIEDZIAŁEK - 4.09.2023

7.00 ++ w intencji zmarłych, których szczątki ekshumowano i złożono we wspólnej mogile na naszym cmentarzu

18.00 +Adam Kołodziej

 

WTOREK - 5.09.2023

7.00 +Stanisław Fryc pgb. od rodziny Buzdyganów

18.00 +Jan i Stanisława Gaudyn

 

ŚRODA - 6.09.2023

7.00 +Stanisława Zielińska pgb. od rodziny  Fabin

18.00 +Stanisława (f) Matyasik

 

CZWARTEK - 7.09.2023

7.00  w intencji rodziny Ślęzaków i Gajdoszów (dziękczynno - błagalna)

18.00 +Maria Kuc pgb. od wnuczki Justyny z rodziną

 

PIĄTEK - 8.09.2023

7.00 +Cecylia Starzycka pgb. od syna Krzysztofa z żoną

17.00 BR +Stanisława Matjasik w 4 r. śm. mąż Józef.

18.00 +Bronisław Zieliński pgb. od rodziny Hofman i Wolarek z Kamienia

 

SOBOTA - 9.09.2023

7.00 +Tadeusz Jakóbik pgb. od rodziny Jakóbik i Rybickich

18.00 +Stanisław Pierzchała, oraz Józef i Rozalia Głownia

 

NIEDZIELA - 10.09.2023

7.00  +Henryk i Ryszard Chrząszcz, oraz Zofia i Franciszek Chrząszcz

9.00  +Sabina i Edward Ryś z synami Grzegorz i Henryk, córka Sabina

11.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od brata Józefa Mazgaja z żoną Matyldą, oraz Kingą i Mariuszem

16.00 BR  za parafian

18.00 + Krystyna Drob

 

PONIEDZIAŁEK  - 11.09.2023

7.00 +Irena Seremak pgb. od wnuczki Katarzyny z rodziną

18.00 +Albina Skalna pgb. od córki Małgorzaty z mężem

 

WTOREK - 12.09.2023

7.00 +Franciszek Chrząszcz pgb. od sąsiadów Sabiny i Macieja Skowrońskich

18.00 +Antonina i Adam Uroda

 

ŚRODA - 13.09.2023

7.00 +Adam Bednarczyk pgb. od córki Ani z mężem

18.00 +Władysław Wołek w 10 r. śm.

 

CZWARTEK - 14.09.2023

7.00 +Stanisław Zaczyński pgb. od córki Zofii z rodziną

18.00 +Olgierd Mazgaj pgb. od rodziców, siostry i brata

 

PIATEK - 15.09.2023

7.00 +Weronika Wojtoń pgb. od córki Barbary z rodziną

17.00 BR +Ludwik Kowalik, Stefan Talar

18.00 + Helena Badacz, mąż Władysław

 

SOBOTA - 16.09.2023

7.00 +Zenon Górecki pgb. od brata Grzegorza z żoną

18.00 +Maria i Franciszek Filipek, oraz Elżbieta i Władysław Kubielowie

 

NIEDZIELA - 17.09.2023

7.00 +Waleria i Józef Jochymek

9.00 +Tadeusz Płonka w 3 r. śm.

11.00 +Stefan Łącki w 4 r. śm.

16.00 BR za parafian

18.00 w 90 rocznicę urodzin Marii Siewiorek (dziękczynno - błagalna)

 

PONIEDZIAŁEK - 18.09.2023

7.00 +Sabina Świerad pgb. od męża Józefa

18.00 +Stanisława Matyasik pgb. od córki z meżem

 

WTOREK - 19.09.2023

7.00 +Weronika Jakóbik pgb. od siostry Anny

18.00 +Zofia i Jan Biel, syn Krzysztof

 

ŚRODA - 20.09.2023

7.00  +Stanisław Kuć, Jan Kuć, córka Stanisława

18.00 +Teresa Budzyńska pgb. od męża

 

CZWARTEK - 21.09.2023

7.00 +Ludwika (f) Jakóbik pgb. od wnuka Janusza z żoną Dorotą i dziećmi

18.00 +Sebastian Dudek pgb. od żony

 

PIATEK - 22.09.2023

7.00 +Stanisław Fryc pgb. od Pawła i Eli Jarosz

17.00 BR +Tadeusz Jakóbik pgb. od sąsiadów Doroty, Asi, Mirka i Kornelii

18.00 +Edward Zieliński pgb. od Teresy i Edwarda Wojewoda

 

SOBOTA - 23.09.2023

7.00 +Stanisława (f) Zielińska pgb. od rodziny z Bolęcina

18.00 +Barbara Pierzchała w 1 r. śm. mąż Edward z rodzicami: Stanisław i Ewelina Pierzhała

 

NIEDZIELA - 24.09.2023

7.00  za parafian

9.00 +Cecylia Starzycka pgb. od syna Adama z rodziną

11.00 +Zbigniew Uroda w 1 r. śm.

16.00 BR +Maria Kuć pgb. od rodziny Biel

18.00 +Paweł Kurzański, żona Maria w r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK - 25.09.2023

7.00 +Franciszek Chrząszcz pgb. od rodziny Martowskich

18.00 +Irena Seremak pgb. od wnuka Łukasza

 

WTOREK - 26.09.2023

7.00 +Weronika Wojtoń pgb. od synowej Barbary

18.00 +Adam Bednarczyk pgb. od córki Magdaleny z Rafałem

ŚRODA - 27.09.2023

7.00 +Stanisława Matyasik pgb. od wnuczki z rodziną

18.00 +Olgierd Mazgaj pgb. od babci Doroty, Klausa i Pawła

 

CZWARTEK - 28.09.2023

7.00 +Sabina Świerad pgb. od syna Łukasza

18.00 +Stanisław Zaczyński pgb. od córki Kazimiery z rodziną

 

PIATEK - 29.09.2023

7.00 +Weronika Jakóbik pgb. od siostrzenicy Ilony

17.00 BR +Albina Skalna pgb. od wnuka Mateusza z żoną i prawnukami

18.00 +Zenon Górecki pgb. od bartanicy Oli z Mateuszem i Karolem

 

SOBOTA - 30.09.2023

7.00 +Teresa Budzyńska pgb. od syna Przemysława z rodziną

18.00 +Helena i Ludwik Skowronek

 

NIEDZIELA - 1.10.2023

7.00 +Maria Matyasik, mąż Władysław

9.00 +Wiesław Uroda w 3 r. śm.

11.00 +Władysława (f) Matiasik w 8 r. śm.

16.00 BR za parafian

18.00 Antoni Madej, żona Antonina z synami

 

 

Aktualności

11 Niedziela Zwykła - 16 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,...


Zobacz więcej...

10 Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w...


Zobacz więcej...