NIEDZIELA - 3.03.2024 - Trzecia Niedziela Wielkiego Postu

7.00 +Julian Łaciak

9.00 +Kazimierz Pałka

10.00 BR za parafian

11.00 w 8 r. urodzin Mai, o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

17.15 Gorzkie Żale

18.00 +Józefa, Franciszek Sibik, Kazimierz Gier.

 

PONIEDZIAŁEK - 4.03.2024

7.00 +Tadeusz Jakóbik pgb. od Piotra Jochymka

18.00 +Cecylia Starzycka pgb. od sąsiadów Seremaków i Chrząszczów

 

WTOREK - 5.03.2024

7.00 +Stanisław Zaczyński pgb. od rodziny Bebak

18.00 +Zenon Górecki pgb. od kuzynów Beaty, Marcina i Joanny z rodzinami

 

ŚRODA - 6.03.2024

7.00 +Sebastian Dudek pgb. od rodziny Wilk i Jasińskich

18.00 +Teresa Budzyńska pgb. od Marka Jochymek

 

CZWARTEK - 7.03.2024

7.00  +Edward Zieliński pgb. od rodziny Szewczyków

18.00 +Matylda Pierzchała pgb. od rodziny Bednarczyków.

 

PIĄTEK - 8.03.2024

7.00 +Weronika Włodarska pgb. od Jana i Danuty Mostowik z rodziną

17.00 BR +Stanisław Łatak

18.00 +Zofia Jochymek pgb. od wnuczki Renaty z rodziną.

 

SOBOTA - 9.03.2024

7.00 +Wiesław Suwaj pgb. od Marioli i Przemka z rodziną

POCZĄTEK REKOLEKCJI

16.30 +Zenon Górecki pgb. od Doroty Wątorczyk z rodziną

18.00 +Kazimiera Suwaj pgb. od wnuczki Izabeli z mężem.

 

NIEDZIELA - 10.03. 2024  - Czwarta Niedziela Wielkiego Postu - Rekolekcje

7.00 +Józef Zelech  pgb. od Krzysztofa Kowalika z rodziną

9.00 +Józef Sroka, Stanisław ojciec w rocznice śmierci

10.00 BR  za parafian

11.00 +Krzysztof Zawiła, Kazimiera  (f) Ciura

17.15 Gorzkie Żale

18.00 +Andrzej Galas pgb. od Grupy Dzielenia

 

PONIEDZIAŁEK  - 11.03.2024 - Rekolekcje

8.00 +Henryka Chodacka pgb. od koleżanki Krystyny z rodziną

16.30 +Teresa Budzyńska pgb. od Ewy i Antoniego Buczek

18.00 +Aniela Warchoł pgb. od wnuka Pawła z rodziną

 

WTOREK - 12.03.2024 - Spowiedź i zakończenie Rekolekcji

8.00 +Gabriela Biel pgb. od kuzyna Marka i ciotki Barbary

10.00 Msza św. Za chorych z udzielanim Sakramentu Namaszczenia Chorych.

16.30 +Sebastian Dudek pgb. od Moniki Buczek z dziećmi.

18.00 +Józef Rożnawski pgb. od Katarzyny Hapek z córką i Joanny Kołba z rodziną.

 

ŚRODA - 13.03. 2024

7.00 +Czesław Póltorak od córki i wnuków

18.00 +Krystyna Dudka z rodzicami: Antoni i Stefania

 

CZWARTEK - 14.03.2024

7.00 +Edward Zieliński pgb. od rodziny Grondalczyk

18.00 +Maria Siewiorek

 

PIATEK - 15.03.2024

7.00 +Matylda Pierzchała pgb. od wnuczki Magdaleny z rodziną.

17.00 BR +Władysław Łatak syn Wiesław

18.00 +Weronika Włodarska pgb. od Krzysztofa Sądeckiego z rodziną.

 

SOBOTA - 16.03.2024

7.00 +Weronika Jakóbik pgb. od pracowników firmy Inter-But.

18.00 Józef Łaciak

 

NIEDZIELA - 17.03. 2024  - Piąta Niedziela Wielkiego Postu

7.00 za parafian

9.00 Maria Stoszko

10.00 BR +Józef i Stanisława Wilk syn Adam.

11.00 +Józef Kurzański w 2 r. śm., żona Stefania, syn Adam.

17.15 Gorzkie Żale

18.00 +Wiesław Suwaj pgb. od syna Łukasza z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK - 18.03.2024

7.00 +Zofia Jochymek pgb. od wnuczki Lidii z mężem

18.00 +Stanisław Bialik w 3 r. śm. z rodzicami: Zofia i Stanislaw Bialik

 

WTOREK - 19.03.2024

7.00 +Józefa (f) Górecka

18.00 +Zenon Górecki pgb. od sąsiadów Taborskich

 

ŚRODA - 20.03.2024

7.00 +Kazimiera Suwaj pgb. od Pawła Biela z rodziną

18.00 +Maria i Marian Siewiorek z rodzicami

 

CZWARTEK - 21.03.2024

7.00 +Andrzej Galas pgb. od Róży MB Fatimskiej

17.00 BR +Maria Noworyta pgb. od wnuczki Agnieszki z rodziną

18.00 nie ma

 

PIATEK - 22.03.2024

7.00 +Józef Zelech pgb. od siostrzeńca Tadeusza z rodziną.

16.30 Droga Krzyżowa ulicami Poręby Żegoty

18.00 +Cecylia Starzycka pgb. od Janiny Kozak

 

SOBOTA - 23.03.2024

7.00 +Ludwik Gaudyn w 8 r. śm.

18.00 +Józef Fabiś

 

NIEDZIELA - 24.03. 2024  - Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

7.00 +Maria i Stefan Łącki

9.00 +Józef Bigaj w 11 r. śm.

10.00 BR +Maria Noworyta pgb. od syna Mariusza z rodziną

11.00 +Piotr Jarczyk w 17 r  śm.

17.15 Gorzkie Żale

18.00 za parafian

 

WIELKI PONIEDZIAŁEK - 25.03.2024

7.00 +Maria Gliwa w 18 r. śm.

18.00 +Szymon Łaciak w 38 r. śm., żona Barbara, +Jan łaciak w 18 r. śm. żona Anna.

 

WIELKI WTOREK - 26.03.2024

7.00 +Aniela Warchoł pgb. od wnuczki Katarzyny z rodziną.

18.00 +Józef Rożnawski pgb. od sąsiadów Goraj i Szarek

 

WIELKA ŚRODA - 27.03.2024

7.00 +Henryka Chodacka pgb. od mieszkańców bloku nr 4 w Alwerni

18.00 +Maria Noworyta pgb. od córki Marii           

 

WIELKI CZWARTEK -28.03.2024

18.00 Masz św. Wieczerzy Pańskiej

  1. za kapłanów pracujących w naszej parafii - int. od Rady Parafialnej
  2. Maria Noworyta pgb. od córki Eli z rodziną

Adoracja według programu do godz. 22.00

 

WIELKI PIATEK - 29.03.2024

od godz. 8.00 Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy według programu.

15.00 Droga Krzyżowa - prowadzą siostry Pasjonistki

18.00  Liturgia Wielkiego Piątku

po Liturgii Adoracja Pana Jezusa w Grobie do godz. 22.00 według programu

 

WIELKA SOBOTA - 30.03.2024

od godz. 8.00 Adoracja Pana Jezusa w Grobie według programu, od godz. 9.00 - poświęcenie pokarmów na Stół wielkanocny według programu.

 

19.00 Liturgia Wielkiej Soboty

  1. za parafian
  2. Władysława Fryc pgb. od męża

Procesja Rezurekcyjna

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 31.03. 2024  - Wielkanoc

7.00 +Marian Chrapisiński w 5 r. śm.

9.00 +Anna Folga, Maria Folga, Jan i Maria Folga.

10.00 BR +Maria Noworyta pgb. od wnuczki Renaty.

11.00 +Jan i Stanisława Buzdygan, Adam Kołodziej, Barbara Kopieć.

18.00 +Helena Włudarska

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY - 1.04.2024

7.00 +Stefania (f) i Józef Kurzańscy

9.00 +Józefa (f) Grela w 11 r. śm.

10.00 BR+Maria Noworyta pgb. od wnuczki Magdaleny z rodziną

11.00 +Stefania i Henryk Jochymek. +Stanisława i Antoni Berniak

18.00 +Maria Siewiorek pgb. od córki Ewy

 

WTOREK - 2.04.2024

7.00 nie ma

18.00 +Kazimierz Pałka w 5 r. śm.

 

ŚRODA - 3.04.2024

7.00 +Edward Zieliński pgb. od Marii Wiecheć z rodziną.

18.00 +Jacek Fabiś w 3 r. śm.

 

CZWARTEK - 4.04.2024

7.00 +Zenon Górecki pgb. od rodziny Witkowskich i Zygmanków

17.00 BR +Agnieszka i Walenty Odrzywolscy, Stanisław Gruszka

18.00 +Tadeusz Bebak

 

PIATEK - 5.04. 2024

7.00 +Teresa Budzyńska pgb. od Napiórkowskich z rodziną

18.00 +Stanisław Zaczyński pgb. od chrześniaka Kazimierza

 

SOBOTA - 6.04.2024

7.00 +Sebastian Dudek pgb. od Ewy i Antoniego Buczek

18.00 +Mariusz Kochański i zmarłych z rodziny Kochańskich, Jochymków, Didenków.

 

DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA  - 7.04.2024 - Miłosierdzia Bożego

7.00 +Wiktoria i Andrzej Irzyk, syn Józef

9.00 +Zofia, Jan Suwaj, córka Janina

10.00 BR za parafian

11.00 Anna Folga, Maria Folga, +Jan i Maria Folga

18.00 +Maria Noworyta pgb. od wnuczki Małgorzaty.

Aktualności

Uroczystość Najświętszej Trójcy - 26 maja 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla całej naszej wspólnoty parafialnej w ramach Kongresu Eucharystycznego, zapraszamy dzisiaj od godz. 12.00 do 18.00 według programu: Brodła. 12.00 - 13.00 -...


Zobacz więcej...

Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 19 maja 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla całej naszej wspólnoty parafialnej w ramach Kongresu Eucharystycznego, zapraszamy dzisiaj od godz. 12.00 do 18.00 według programu: Brodła.12.00 - 13.00 - mieszkańcy...


Zobacz więcej...