Ks. Krzysztof został wyświęcony na kapłana dnia 2 czerwca 1985 roku, przez św. Jana Pawła II w Bazylice św. Piotra na Watykanie.
Prymicje
Pracował jako misjonarz w Tanzanii diecezja Musoma, pełnił Urząd Rektora Seminarium św. Piusa X w Makoko - Diecezja Musoma.
Z Prezydentem Tanzanii - Juliuszem Nierere
Studiował w Rzymie na Uniwersytecie Urbanianum, gdzie uzyskał Doktorat z Misjologii na temat „Duchowość misyjna kapłana”.
Po powrocie do Polski był proboszczem w parafii św. Joachima w Skawinkach, Matki Bożej Różańcowej w Kaszowie, Nawiedzenia NMP w Kasince Małej, św. Barbary w Trzebini Wodnej - Krystynowie i dziś pełni posługę proboszcza w Parafii św. Marcina w Porębie Żegoty.
Otoczmy naszego proboszcza modlitwą i razem z nim dziękujmy miłosiernemu Bogu za „Dar Kapłaństwa”.





















